Uncategorized

При купівлі турецької нерухомості існує одноразовий податок, який сплачується при оформленні права власності.

Він складає 4% від кадастрової вартості нерухомості.

Важливо наголосити, що йдеться саме про кадастрову вартість – а вона в Туреччині може значно відрізнятися від реальної. У Тапу (свідоцтво про право власності) вартість нерухомості вказується не в євро або доларах, вона вказується в турецьких лірах!

Увага ! Якщо ви хочете продати свою квартиру в новому вже збудованому будинку і не сплачувати податок, тоді ви можете оформити дозвіл на продаж вашої квартири, за умови, що повністю оплатили її вартість забудовнику. Ми знаходимо покупця, який сплатить податок під час оформлення права власності замість вас.

Ще одна велика перевага Туреччини – щорічний податок на нерухомість тут дуже маленький. Він залежить від того, де знаходиться ваша нерухомість. Наприклад, якщо ваша квартира розташовується в межах обласного центру, то за неї вам потрібно буде платити 0.1% від її кадастрової вартості, за будинок 0.2% і за землю від 0.1% до 0.3% залежно від призначення землі. Ви в пошуках відповідного варіанту для покупки нерухомості в Туреччині? Дозвольте допомогти вам. Ми запропонуємо варіанти покупки у перевірених забудовників. Вам залишиться лише насолоджуватися своєю інвестицією.

Дзвоніть, пишіть, залишайте заявку. Відповімо на всі запитання і допоможемо з вибором. Є офіційний представник в Україні.